logo

Göl İstanbul Villaları

  • LOKASYON Büyükçekmece
  • PROJE TİPİ Villa
  • PROJE DURUMU Tamamlandı
  • PROJE WEB SİTESİ golistanbul.com

Huzurlu bir atmosfere sahip, farklı bir tarzı ve enerjiyi yansıtan Göl İstanbul Villaları, sizlere çiçek gibi bir yaşam alanı sunuyor. Karanfil, Nilüfer ve Orkide villa konseptleriyle Göl İstanbul Villaları’nda arzu ettiğiniz hayatı yaşayabilme imkânına sahipsiniz. 5000 m2’lik giriş alanına sahip Göl İstanbul; 172.300 m2’lik bir alana kurulmuştur. Evinizde ferahlığın ve konforun ön planda olacağı Göl İstanbul’da; ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte, İstanbul’un kalabalık aynı zamanda hızlı yaşamından uzaklaşma fırsatını yakalayacaksınız.

4 metrelik yüksek tavan, klima, üst düzey konfora sahip odalar, yerden ısıtmalı sistem, keyifle vakit geçirebileceğiniz özel bahçe, 60 m2lik yüzme havuzuyla Göl İstanbul Villaları; sizin ve sevdiklerinizin rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. 7/24 güvenlik hizmeti, depreme dayanıklı yapısı, spor ve aktivite alanları, ulaşım kolaylığı ile Göl İstanbul, sadece size özel bir yaşam sunuyor.

Galeri

Tanıtım Filmi

Kişisel verilerinizin korunmasına önem veriyor, kişisel verilerinizi işlemek için Açık Rızanızı talep ediyoruz. Kapsamlı bilgi için Aydınlatma Metnine linkten ulaşabilirsiniz. Aydınlatma Metni